Sklepik O nas Galeria Muzyka Księga Gości Strona główna

Kontakt
Press Book
Rider
Linki
Koncerty

ISSA
Sąsiedzi na MySpace

sąsiedzi szanty & folk

Aktualności

7 Festiwal Morza "Nad Kanałem"
06 listopada 2017 godz. 21:42Zapraszmy na siódmą już edycję naszego Festiwalu Morza "Nad Kanałem". Ze względu na problemy z salą - "Mrowisko" o czym informował Kamil, już wiosną nie miało terminów wolnych - musieliśmy przenieść festiwal z października na 25 listopada. Trochę to nam pokrzyżowało plany, ale i tak jest super!

Dzięki pomocy przyjciół z SYC-u, udało nam się znaleźć w końcu salę odpowiednią - kino AMOK - i tegoroczna edycja dojdzie do skutku, choć w nieco skromniejszym wymiarze. Cieszymy się bardzo, że jednak możemy Was do Gliwic, na "Nad Kanałem" zaprosić.

Spotkamy się w tym roku z naszymi bliskimi przyjaciółmi ze sceny: Wbrew Pozorom - dziewczyny niedawno dokoptowały chopa do składu, i to żonatego (hehe!), bydzie ciekawie; Szkocką Trupą (ci co byli na IV edycji czy na naszym urodzinowym afterku w tym roku w 4Art, wiedzą o kogo chodzi) i Old Marinners - przesympatyczną i bardzo folkowo grającą kapelą ze Skarżyska Kamiennej.

W tym roku spotykamy się w Kinie AMOK/Scena Bajka (ul. Dolnych Wałów 3, samo centrum Gliwic), w naszym zaprzyjaźnionym sklepie Folk24 już możecie kupić BILETY

Zaczynamy o 18:00, 25 listopada, w sobotę. Nie spóźnijcie się :)
A po festiwalu tradycyjny afterek, tym razem w pubie Podwórko (Łużycka 16)
CREW ONLY