Sklepik O nas Galeria Muzyka Księga Gości Strona główna

Kontakt
Press Book
Rider
Linki
Koncerty

ISSA
Sąsiedzi na MySpace

sąsiedzi szanty & folk

Aktualności

Qba wraca na PPP!!!
15 sierpnia 2017 godz. 21:02Ci, którzy mieli okazję spotkać się z nami podczas kilku naszych wakacyjnych koncertów, zauważyli pewną zmianę w naszym składzie. Regularnie pojawiał się z nami na scenie Kuba Owczarek. Otóż, po tym jak Kuba wsparł nas podczas tegorocznego "Kubryku" postanowiliśmy go przytrzymać na scenie na dłużej i zaprosiliśmy go do kolejnych naszych koncertów. Z wielką radością możemy oficjalnie ogłosić, że ów eksperyment powiódł się na tyle, że Jakub, po czteroletniej przerwie, wraca znów do składu Sąsiadów. Z racji tego znów będziemy występować w składzie siedmioosobowym.

Oficjalne powitanie ojca współzałożyciela Sąsiadów, nastąpi podczas sobotniego koncertu na festiwalu Port Pieśni Pracy (19 VIII) - zagramy ok 17:00.

Wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć z nami w tej radosnej dla nas chwili, serdecznie do Tychów zapraszamy! Jeśli nie słyszeliście jeszcze Sąsiadów z podwójnym bodhranem, podwójnymi skrzypcami i zdublowanymi gitarami oraz z siedmiowokalową mocą - musicie to usłyszeć, koniecznie!
CREW ONLY