Sklepik O nas Galeria Muzyka Księga Gości Strona główna

Kontakt
Press Book
Rider
Linki
Koncerty

ISSA
Sąsiedzi na MySpace

sąsiedzi szanty & folk

Aktualności

Koncerty w czerwcu
04 czerwca 2016 godz. 16:26Lato już coraz bardziej odczuwalne, ale zanim ruszymy na wakacyjne wojaże spotkamy się z Wami jeszcze w czerwcu na kilku koncertach, a będą to Warszawa, Gliwice (w samym porcie, tam nas jeszcze nie słyszeli) oraz Ruda Śląska. Na wszystkie te wydarzenia i spotkania cieszymy się ogromnie, bo odbędą się w miejscach dla nas zupełnie premierowych.

WARSZAWA

Po długiej przerwie zawitamy znów do stolicy. Ale tym razem nie spotkamy się z Wami tradycyjnie w tawernie, a w Ośrodku Kultury Ochoty, gdzie zagramy w ramach zacnego cyklu koncertowego "Energia Źródeł - Folkowe OKO" (11.06, sobota). Przed nami grali tam już tak znamienici folkowcy jak m.in. Trebunie-Tutki. Miejsce to bardzo folkowe, więc przybywajcie. Liczymy na Wasze wsparcie.

GLIWICE - NASZA DROGA ODRA

Ciekawy pomysł w czerwcu będą realizować członkowie Śląskiego Yacht Clubu, wraz z harcerzami z próbnej Drużyny Wodnej. W ramach projektu "Nasza Droga Odra" zamierzają przepłynąć rzekę Odrę DZ-tą. Na inaugurację tego wydarzenia zagramy w Marinie Gliwice (17.06, piątek) wraz z innymi gliwickimi zespołami (mamy też nadzieję, że pojawimy się w Szczecinie na zakończenie tego rejsu - 9 lipca).

RUDA ŚLĄSKA

Kiedyś, na terenach przyległych do Miejskiego Domu Kultury oraz pubu Druid w Rudzie Śl - Nowym Bytomiu, odbywała się wspaniała impreza zwana "Dni Kultury Celtyckiej". Po latach przerwy, choć jeszcze nie z takim rozmachem (i nie pod tą nazwą), znów irlandzkie dźwięki powrócą w to miejsce. I my tam będziemy i na Was czekamy (18.06)
CREW ONLY