Sklepik O nas Galeria Muzyka Księga Gości Strona główna

Kontakt
Press Book
Rider
Linki
Koncerty

ISSA
Sąsiedzi na MySpace

sąsiedzi szanty & folk

Aktualności

Sąsiedzi z Luizą
26 kwietnia 2016 godz. 18:57Podczas koncertu w Old Timers Garage (24.04.2016) w Katowicach mieliśmy okazję po raz pierwszy zaprezentować widzom kilka utworów, w których towarzyszyła nam Luiza Harasim-Grzelka, grająca na harfie.

Luizę poznaliśmy kilka miesięcy temu. Spotkaliśmy się dwukrotnie na próbach, a że coś zaskoczyło, postanowiliśmy spróbować wspólnego koncertu. Okazja trafiła się podczas naszego koncertu w niezwykle klimatycznym klubie.

Luiza zaczęła od solowego występu z utworem "Wariacje nt Wysp Hebrydy" a później wspólnie zagraliśmy trzy utwory: "Broceliande" (Igi Sobiny), tradycyjną wiązankę irlandzkich utworów z "Monaghanem" na czele oraz "Sally Garden's". Luiza dołączyła też do nas na finał, do "Pique la baleine", który mamy nadzieję wróci na stałe do naszego repertuaru.

Ci, którzy nie mieli okazji nas posłuchać, niech nie załamują rąk - spotkamy się z Luizą z pewnością jeszcze nie raz. A jeśli chcecie poznać ją bliżej i to co robi zajrzyjcie na jej stronę www.harfaceltycka.pl

Z kolei zdjęcia z koncertu, autorstwa Magdy "Emki" Boruckiej" można podejrzeć tutaj
CREW ONLY