Sklepik O nas Galeria Muzyka Księga Gości Strona główna

Kontakt
Press Book
Rider
Linki
Koncerty

ISSA
Sąsiedzi na MySpace

sąsiedzi szanty & folk

Aktualności

Patryk, Adrian i Kuba
14 marca 2016 godz. 23:10Jak co roku staramy się muzycznie uświetnić obchody Dnia św Patryka. Ostatnio zdarza nam się to w Gliwicach i bardzo nas to cieszy. Niedawno odkryliśmy w centrum życia studenckiego fantastyczne miejsce - pub Podwórko. Zagraliśmy koncert i tak nam się spodobało, że postanowiliśmy bywać tu częściej. Tak padł pomysł by święto Irlandii celebrować właśnie w tym pubie. Ale w tym roku postanowiliśmy, że będzie nieco inaczej niż zwykle.

Tym razem zapraszamy Was nie na koncert jako taki, ale na wspólne muzykowanie i śpiewanie. Nie będzie podziału na widownię i scenę. Wszyscy razem będziemy tworzyć to wydarzenie, choć oprzemy się oczywiście o repertuar Sąsiadów. Zaśpiewamy więc kilka szant, zagramy trochę instrumentalnie, pośpiewamy stare piosenki.

Na to spotkanie zaprosiliśmy też dawnych Sąsiadów - obecność potwierdzili Adrian Poznachowski i Jakub Owczarek - i z ich pomocą spróbujemy odtworzyć klimat starego dobrego pubu "U Sąsiada", w którym niemal 15 lat temu zaczęła się przygoda Sąsiadów. Do grona muzyków dołączą też nasze przyjaciółki z zespołu Wbrew Pozorom.

Zapraszamy Was serdecznie, bilety (10 zł i 5 zł) do kupienia na miejscu, a jeśli chcecie mieć pewność miejsca siedzącego, zakupcie bilety online (które są rezerwacją miejsca) lub dokonajcie rezerwacji w klubie na Łużyckiej 16.

Mamy nadzieję, że w Podwórku 17 marca, będzie bardzo zielono! Start 20:00.
CREW ONLY