Sklepik O nas Galeria Muzyka Księga Gości Strona główna

Kontakt
Press Book
Rider
Linki
Koncerty

ISSA
Sąsiedzi na MySpace

sąsiedzi szanty & folk

Aktualności

Ostatni koncert
18 grudnia 2015 godz. 12:43W czwartek, 17 grudnia, wzięliśmy udział w niezwykłym dla nas wydarzeniu. Na zaproszenie Jakuba Owczarka, byłego Sąsiada, wsparliśmy go w kolędowaniu, które zorganizował Urząd Miejski w Sosnowcu. Idea była bardzo ciekawa, otóż niektórych pracowników Urzędu, w tym samego Prezydenta, poproszono o zaśpiewanie na scenie kolędy lub piosenki o charakterze świątecznym. Cel koncertu był szczytny - zbiórka środków na pomoc w leczeniu 12-letniej Ani.

Koncert był dla nas wyjątkowy, bo nie dość, że znów z Kubą na dechach to jeszcze z innym Sąsiadem - Adrianem Poznachowskim, a w zastępstwie Eli i Mirka, wsparł nas nasz wieloletni przyjaciel, grywający z nami od czasu do czasu - Jacek Dzwonowski. Obecnych Sąsiadów reprezentowali: Domi, Marek i Kamil. Było niesamowicie - szkoda, że reszta Sąsiadów nie mogła tego doświadczyć.

Wykonaliśmy dwie piosenki: Kuba pociągnął "Żeglarską kolędę", a Domi "Sally's Garden". Jak na ostatni nasz koncert w tym roku, było krótko, acz treściwie. Dziękujemy!

zdjęcia: Michał Kusiak (więcej tu) i Mariusz Binkiewicz (więcej tutaj)
CREW ONLY