Sklepik O nas Galeria Muzyka Księga Gości Strona główna

Kontakt
Press Book
Rider
Linki
Koncerty

ISSA
Sąsiedzi na MySpace

sąsiedzi szanty & folk

Aktualności

Czterysetny dla Qni
01 września 2015 godz. 23:18

Jak pewnie wszyscy wiecie, nasz kolega, Andrzej "Qnia" Grzela, lider, współzałożyciel zespołu Ryczące Dwudziestki, jest bardzo ciężko chory. Po wylewie jest sparaliżowany i teraz czeka go długa i ciężka praca by wrócić do zdrowia. Rehabilitacja to kosztowna rzecz, dlatego całe środowisko szantowe stara się jakoś Andrzejowi i jego rodzinie pomóc.

Pomagać będzie też środowisko bytomskie, z którym, z racji zamieszkania Piotrka, Kamila i Marka, czujemy się związani, dlatego z wielką ochotą przyjęliśmy zaproszenie do koncertu "Bytom dla Qni". Jak podaje nasza strona, będzie to nasz czterysetny koncert!

Odbędzie się on 19 września, w Bytomskim Centrum Kultury (pl. Karin Stanek 1), o godzinie 18:00, a zagrają wszystkie zespoły folku morskiego, działające w Bytomiu lub z tym miastem, tak jak my, związane.

Będą to: Brasy, Happy Crew, Szkocka Trupa, Sąsiedzi, Ryczące Dwudziestki i Mechanicy Shanty.

Podczas koncertu, który organizują: Krakowska Fundacja Sportu, Żeglarstwa i Turystyki HALS, Becek, Ryczące Dwudziestki będą zbierane fundusze dla Andrzeja, będą licytacje. Dlatego nie może Was tam zabraknąć.

Zapraszamy Was i prosimy o posyłanie tej informacji w świat, by było nas w Beceku jak najwięcej.


CREW ONLY