Sklepik O nas Galeria Muzyka Księga Gości Strona główna

Kontakt
Press Book
Rider
Linki
Koncerty

ISSA
Sąsiedzi na MySpace

sąsiedzi szanty & folk

Księga Gości

"Otwórz księgę z dawnych lat by wspominać żagli czar
tam na kartach zakurzonych zapisano czas miniony"

Ten fragment, jednej z niewykorzystanych jeszcze przez nas, piosenek Kamila dobrze oddaje charakter tego miejsca - księgi gości. Chcielibyśmy by stała się ona taką kroniką naszych spotkań, zarówno tych w internecie jak i, a może przede wszystkim, tych w świecie rzeczywistym. Zapraszamy do pozostawienia Waszych śladów w naszej Księdze. Będzie nam bardzo miło, jeśli oprócz wpisu zostawicie nam także Wasze zdjęcia :)

dodaj wpis

Iza   17.08.2010 g. 13:59
e-mail  |  www
Znowu z nadzieją zerkam na Waszą stronę - i znowu zrezygnowana widzę, że ciągle nie ma w planach koncertu w Krakowie... Bububu.
Krolik - CHICAGO   23.07.2010 g. 04:59
e-mail
Siema !!! Pozdrawiam i dziekuje za wspanialy czas spedzony z Wami w Chicago !!! mam nadzieje ze zawitacie do Wietrznego Miasta juz niedlugo !!!! Napewno bedziemy czekac na nastepny koncert w Chicago !!!
Siostry i Mirek z Bay City   23.07.2010 g. 04:00
e-mail
Chcielismy sie z Wami podzielic jak milo spedzilismy z Wami czas podczas Waszego pobytu w Bay City.
Nie bylismy zaznajomieni z muzyka shanty, dopoki nie uslyszelismy Was. Jestescie swietna, bardzo utalentowana grupa i sie slucha Was z wielka przyjemnoscia. Wasza muzyka przynosicie tyle pozytywnej energii w okolo siebie, ze az podrywa ludzi z krzesel do tanca, gdzie sami byliscie swiadkami tego.
Zyczymy Wam duzych sukcesow i mamy nadzieje ze w przyszlosci
jeszcze sie zobaczymy. Mamy Wasze CD, to sluchajac jego bedziemy Was mile wspominac.
Do pozdrowien dolaczaja sie Gabrysia, Marta i Ron.
Jerry Eichinger   22.07.2010 g. 19:10
e-mail
Just wanted to tell you all how much I enjoyed your music at the Bay City Tall Ships Music Festival. I bought your CD and have played it many times. I see that many of you have engineering backgrounds. I am retired now but worked in Architecture all my working life. I hope you get a chance to come back to Bay City in the future. To Ela and Dominika, please do not ever loose your smiles. Dominika, I love the way you put your soul into your vocals. Ela, you too put your soul into your violin playing. To all, you all have a gift of music and I am glad that you were able to share that gift with us in Bay City. Thank you.
Dziadek Władek   13.07.2010 g. 08:33
e-mail  |  gg: 3326696
Gratuluję nagrody przydenckiej - chociaż \"podzielonej\":-)
No i to granie \"bez prądu\":-)
Gdyby to było w górach - \"prąd\" by się pewno znalazł.
A przynajmniej \"herbatka z pradem\" i mogłoby być jeszcze fajniej:-)
A ten \"prezydencki uścisk\"?
Idzie nowe - za rok może to zrobić inny Prezydent:-(
Trzeba to było zrobić wcześniej - jesteście tak dobrzy że musieliście wygrać!
Życzę SUKCESÓW \"za wielką wodą\"!
Cré Tonnerre   16.06.2010 g. 11:25
e-mail  |  www
What you make is very well and we are really very happy to meet you and to be able to share the stage with you, during the festival of Bay City next month. Good wind to you all.
Cré Tonnerre.
KAMiL   04.06.2010 g. 15:07
e-mail  |  www
Iza, choćby zaraz
Iza   29.05.2010 g. 10:28
e-mail  |  www
Od samego rana chodzicie nam dzisiaj po głowie - zapętliliśmy Wasze \"Wrócić do Derry\". I stąd od rana pytanie - a kiedy wróćicie do Krakowa?
patorcia   23.05.2010 g. 09:44
e-mail  |  gg: 3262323
witam was:)bardzo dziekuje za eystep na kubryku byliscie poprostu zajefajni!!!!:)i jesszcze raz wielka prozba do was przyjezdzajcie czesciej do lodzi bo uwielbiam was na zywo pozdrawiam i do uslyszenia
ahoy   16.05.2010 g. 13:20
e-mail
Witam! Wielkie gratulacje i podziękowania za występ na KUBRYKU. Ciesze się że potwierdza się moje zdanie z ubiegłego roku - uważałem i nadal uważam że wśród zespołów, które można było oglądać wyróżniacie się zdecydowanie \"na plus\". Nie udało mi się niestety dotrzeć w piątek do Łodzi i po sobotnim słuchaniu Was\\czuję lekki niedosyt , ale mówi się trudno - muszą wystarczyć płyty. Jeszcze raz dziękuje w imieniu swoim, małżonki i znajomych.CREW ONLY