Sklepik O nas Galeria Muzyka Księga Gości Strona główna

Kontakt
Press Book
Rider
Linki
Koncerty

ISSA
Sąsiedzi na MySpace

sąsiedzi szanty & folk

Księga Gości

"Otwórz księgę z dawnych lat by wspominać żagli czar
tam na kartach zakurzonych zapisano czas miniony"

Ten fragment, jednej z niewykorzystanych jeszcze przez nas, piosenek Kamila dobrze oddaje charakter tego miejsca - księgi gości. Chcielibyśmy by stała się ona taką kroniką naszych spotkań, zarówno tych w internecie jak i, a może przede wszystkim, tych w świecie rzeczywistym. Zapraszamy do pozostawienia Waszych śladów w naszej Księdze. Będzie nam bardzo miło, jeśli oprócz wpisu zostawicie nam także Wasze zdjęcia :)

dodaj wpis

KAMIL   04.02.2012 g. 19:48
e-mail  |  www
KOCHANI, z nowym rokiem u nas zmiany. Jak już część z was pewnie wie Adrian grał z nami do października, do jubileuszu. Ogłosił tą decyzję o wiele wcześniej więc mieliśmy sporo czasu na szukanie zastępstwa. Spośród kilku kandydatów wybraliśmy tego jednego. Przedstawimy wam go na specjalnym koncercie, w Gliwicach, w dawnym pubie... wszystko w swoim czasie, zaglądajcie na naszą stronę, wkrotce podamy szczegóły.
Dziadek Władek   23.12.2011 g. 11:00
e-mail
No tak - strona prawie martwa się zrobiła:-( A szkoda. Ale jednak KTOŚ ją czyta - dzieki Kamil:-) A ja po prostu życzę WAM WESOŁYCH UŚMIECHNIĘTYCH GWIAZDKOWO ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA:-) No i DO SIEGO 2012 ROKU:-)
KAMiL   12.12.2011 g. 23:16
e-mail  |  www
ależ mnie tu dawno nie było, przez tego Facebooka wszystko :(
It is due to Faceboo I haven\'t visited this place so long :(
Co tam u was? What\'s up?
KAMiL   12.12.2011 g. 23:13
e-mail  |  www
Iwe it is greate to read letter from u there. Thanks many for kind words. Hope next year it would be a chance to stay a little longer together... by maybe would be nice to see u in Poland again... come on ;)
Iwe   13.11.2011 g. 20:37
e-mail  |  www
dear friends,
with warm feelings I look back to your performances. There is never enough time to sit down and talk and sing together, I hope we will find the time; whether in Poland or in The Netherlands.
Of all the Polish shanty groups that are dear to me, you are probably the dearest. Keep up the good work, keep singing shanties and all the lovely folk songs; Johnny I hardly knew ye brings tears to my eyes every time; the best rendition I have ever heard.
lots of love from Delfzijl
Dziadek Władek   31.10.2011 g. 13:12
e-mail  |  gg: 3326696
Chciałem podziękować za Festiwal - Nad Kanałem w Gliwicach. Festiwal Morza. Nawet nie wiedziałem że po moim wpisie w Księdze Gości Was posłucham, przywitam się. To \"sprawka\" Kuby, to On mnie zaprosił. DZIĘKUJĘ!:-) Jakoś nie widzę na stronie Gratulacji z okazji X Lecia zespołu - więc będę może nie pierwszy i może nie ostatni. GRATULUJĘ! 10 lat to kawał czasu i kawał wspaniałej roboty. Pozostaje mi teraz czekać na 20 latek Sąsiadów:-) Wiem że Wam \"stukną\" - bo czas biegnie szybko. Wspaniałych koncertów, pełnych i dźwięcznych głosów, wielu Przyjaciół Wam życzę:-)
Dziadek Władek   08.10.2011 g. 15:43
e-mail  |  gg: 3326696
Ot - EMIGRACJA... A może po prostu mój czas już minął?:-( Tak sobie czytam Waszą stronkę, przeglądam fotki... I jakoś mi się smutno zrobiło:-( Może to po prostu tylko jesień? Pozdrawiam i świetnych koncertów życzę:-)
Ewa   15.09.2011 g. 23:33
e-mail
Jeszcze raz dziekuje za super koncert.Serdeczne pozdrowienia od Ewy z Gdańska.Czego Wam życzyć-Alleluja i do przodu!
Nepek   26.08.2011 g. 00:17
e-mail
Cześć
Trafiłem i ja na Waszą stronę.
Serdecznie pozdrawiam
Dziadek Władek   23.04.2011 g. 21:15
e-mail
Ot - zdrowych, pachnących wiosną, kolorowych jak pisanki ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY:-)CREW ONLY