Sklepik O nas Galeria Muzyka Księga Gości Strona główna

Kontakt
Press Book
Rider
Linki
Koncerty

ISSA
Sąsiedzi na MySpace

sąsiedzi szanty & folk

Księga Gości

"Otwórz księgę z dawnych lat by wspominać żagli czar
tam na kartach zakurzonych zapisano czas miniony"

Ten fragment, jednej z niewykorzystanych jeszcze przez nas, piosenek Kamila dobrze oddaje charakter tego miejsca - księgi gości. Chcielibyśmy by stała się ona taką kroniką naszych spotkań, zarówno tych w internecie jak i, a może przede wszystkim, tych w świecie rzeczywistym. Zapraszamy do pozostawienia Waszych śladów w naszej Księdze. Będzie nam bardzo miło, jeśli oprócz wpisu zostawicie nam także Wasze zdjęcia :)

dodaj wpis

Dziadek Władek   22.02.2013 g. 10:22
e-mail
:-) Patrzę na dział koncerty...:-) Może się uda? Tylko że to nie PAŁAC a DWÓR:-) Fajnie tam jest - więc i rozgrzewka przed wielką sceną będzie fajna:-) Pozdrawiam:-)
Mili   16.10.2012 g. 18:18
e-mail  |  gg: 1446169
Wszystkiego NAJ NAJ NAJ z okazji Waszych 11 urodzin :) (Jeszcze większej)rzeszy fanów, sal pękających w szwach podczas koncertów i kolejnych cudownych kawałków, przy których noga sama bezwiednie podryguje. Pozdrowienia z Jaworzna! :*
Dziadek Władek   16.10.2012 g. 14:39
e-mail
To już 11 latek.... Gratuluję dorobku, pięknych melodi, pieśni i piosenek - tych bardziej i mniej \"mokrych\":-) Stopy wody pod deskami estrad:-)
Jirka   23.09.2012 g. 11:06
e-mail
Dík za Šalmaj, bylo to opět SUPER. A koukejte se vrátit dřív než za 2 roky :-) Rád jsem vás viděl.
KAMiL   02.09.2012 g. 21:51
e-mail  |  www
Kochani, wielkie dzięki za wspaniałą atmosferę, doping, zabawę i dżemyseszyny do rana na Skalance, było super!!!
KAMiL   13.06.2012 g. 20:29
e-mail  |  www
Kochani Adam-KK, Milimetr i Michal - dzięki za wpis, za doping, za to że słuchacie. Kędzierzyn-Koźle, Rybnik, Kubryk w Łodzi, Radio Szczecin i Dni Morza w Szczecinie już za nami. Za każdym razem wspaniałe spotkania ze słuchaczami, świetne miejsca koncertowe - podkreślamy rewelacyjne warunki do grania (sala, akustyk) bez tego nie byłoby tak udanych - jak piszecie - koncertów, Wszystkim bardzo, bardzo dziękujemy i zapraszamy na kolejne nasze koncerty. Przed nami wakacje i Francja dwukrotnie, ale też Mikołajki w lipcu i pewnie jakieś koncerty w sierpniu - zaglądajcie do działu \"koncerty\" - tam aktualne informacje.
Pozdrawiamy
Michal   07.06.2012 g. 01:24
e-mail
Dzięki za świetny koncert w Rybniku !!! Powodzenia i uśmiechu ...
Milimetr   29.03.2012 g. 13:06
e-mail
Jesteście rewelacyjni!!! Słyszałam Was wiele razy na koncertach i festiwalach i za każdym razem podobacie mi się jeszcze bardziej!!! Mój głos już poleciał na Waszą płytę w konkursie \"Wirtualne Gęśle 2012\". Mam nadzieję, że wygracie. Buziole przesyłam z Jaworzna!
Adam-KK   13.03.2012 g. 22:27
e-mail
witam, sąsiedzi z Gliwic przyjechali po raz pierwszy w odwiedziny do Kędzierzyna - dzięki za fajny koncert na Szantkach, słyszałem was po raz pierwszy no i od razu zachorowałem...szczególny urok Pani Dominiki - w utworze johny i hardly.. - wielka siła głosu, wielkie emocje, słuchałem jak zahipnotyzowany. Mam dla Was propozycję (a nawet dwie):
1. Przyjeżdźajcie do nas częściej
2. Nagrajcie płytę koncertową - naprawdę wiem że byłby sukces-szczególnie z tak utalentowanym gadułą który prowadził koncert.
Pozdrawiam cały zespół!!!
Brzydki Piotruś   02.03.2012 g. 12:00
e-mail
Serdeczne dzięki za wspaniały koncert na inaugurację nowej dekady. Wielka szkoda że Adrian już z Wami nie śpiewa - cóż życie. Wierzę że Piotrek godnie zastąpi Adriana, a z resztą wczoraj dał mi taką pewność. Wielu wspaniałych koncertów w nowym składzie Wam życzę i do zobaczyska!!!CREW ONLY